Секція індивідуальної психоаналітичної психотерапії для дорослих

 

Процедура прийому до членів секції індивідуальної психоаналітичної психотерапії дорослих УАПП:

 

  1. Надання професійної анкети (фото, резюме) та заяви Голові тренінгового комітету секції індивідуальної психоаналітичної психотерапії дорослих та Вченому секретареві УАПП.
  2. Співбесіда з 2 членами тренінгового комітету секції індивідуальної психоаналітичної психотерапії дорослих (що включає ознайомлення з практикою – розгляд подання випадку терапії кандидата у тренінг).
  3. Рішення про прийняття до членів УАПП (секція індивідуальної психоаналітичної психотерапії дорослих) приймається на засіданні тренінгового комітету УАПП більшістю голосів. УАПП має триступінчасте членство відповідно до фаз професійного розвитку: початкова, просунута і фаза завершеного тренінгу.

I ступінь - наглядове членство – мають психоаналітичний психотерапевти-початківці до проходження другого інтерв'ю.

 

Статус спостережливого члена у секції індивідуальної психоаналітичної психотерапії дорослих є тимчасовим: - трохи більше 3 років, після цього терміну відбувається або перехід у статус асоційованого членства, або автоматичне припинення членства.

 

Критерії спостережного членства у секції індивідуальної психоаналітичної психотерапії:

 

  1. Наявність вищої психологічної чи медичної освіти.
  2. Успішне проходження інтерв'ю (співбесід) та процедури прийому у тренінг.
  3. Проходження особистої психоаналітичної психотерапії* (або психоаналізу) частотою не менше 2 разів на тиждень (при шатл-психотерапії: не менше 80 сесій на рік, з них не менше 2/3 сесій - очно) з тренінг-терапевтом секції індивідуальної психоаналітичної психотерапії дорослих УАПП , або дійсним членом ЄФПП чи МПА; загальна кількість сесій – не менше ніж 100 годин.
  4. Наявність практики у сфері психоаналітичної психотерапії.
  5. Теоретичні та клінічні семінари з психоаналітичної психотерапії або психоаналізу протягом не менше року обсягом по 100 годин.

Відповідними критеріями тренінгу УАПП визнаються теоретичні та клінічні семінари, що проводяться дійсними членами секції індивідуальної психоаналітичної психотерапії дорослих УАПП, ЄФПП, МПА.


У міру прогресу у тренінгу або при закінченні терміну дії статусу наглядового члена секції індивідуальної психоаналітичної психотерапії дорослих (3 років) передбачається друге інтерв'ю (співбесіда) з членами тренінгового комітету УАПП для отримання дозволу на контрольні випадки під супервізією.

 

За відсутності прогресу у професійному тренінгу та втрати мотивації на продовження навчання, спостережливе членство може бути припинено. Відмова наглядового члена від інтерв'ю (співбесіди) із членами тренінгового комітету секції після закінчення 3 років веде до автоматичного виключення з членів УАПП (секції індивідуальної психоаналітичної психотерапії дорослих).

 

II - ступінь членства УАПП – асоційоване членство.

 

Критерії асоційованого членства в УАПП (секція індивідуальної психоаналітичної психотерапії дорослих):

 

  1. Наявність вищої психологічної чи медичної освіти.
  2. Проходження особистої психоаналітичної психотерапії* (або психоаналізу) частотою не менше 2 разів на тиждень, але бажано 3 рази на тиждень (при шатлі - терапії: частотою не менше 80 сесій на рік, з них не менше 2/3 сесій - очно) протягом не менше 2 років з тренінг-терапевтом індивідуальної секції УАПП, або дійсним членом ЄФПП чи МПА; загальна кількість сесій – не менше ніж 200 годин.
  3. Успішне проходження інтерв'ю (співбесід) для початку ведення контрольних випадків під супервізією та/або процедури прийому.
  4. Индивидуальная пролонгированная супервизия одного клинического случая психоаналитической психотерапии интенсивностью не менее двух раз в неделю; случай должен супервизироваться с тренинг-терапевтом индивидуальной секции УАПП или действительным членом МПА один раз на один-два тижні кожну 2-4 сесію протягом 1-2 років не менше 40 годин на рік (при шатл-супервізії дозволяється не більше 2/3 супервізій по скайп або телефону) або здавання одного контрольно випадку комісії тренінгового комітету.
  5. Теоретичні та клінічні семінари з психоаналітичної психотерапії або психоаналізу протягом не менше 2 років обсягом не менше 200 годин. Відповідними критеріями тренінгу УАПП визнаються теоретичні та клінічні семінари, які проводяться дійсними членами індивідуальної секції УАПП, ЄФПП, МПА.

Процедура прийому до асоційованих членів УАПП (секції індивідуальної психоаналітичної психотерапії дорослих):

 

  1. Подання заяви та анкети голові тренінгового комітету секції індивідуальної психоаналітичної психотерапії дорослих та Вченому секретареві УАПП.
  2. Співбесіда з 3-ма членами тренінг-комітету секції індивідуальної психоаналітичної психотерапії дорослих УАПП. 
  3. Надання відгуку супервізора.
  4. Опис та обговорення з трьома тренінг-терапевтами індивідуальної секції випадку, що ведеться чи проведено під супервізією. Рішення про прийняття до асоційованих членів УАПП (секції індивідуального психоаналітичного комітету секції більшістю голосів).

III – ступінь членства в УАПП – дійсне членство.

 

Критерії дійсного членства в УАПП (секція індивідуальної психоаналітичної психотерапії дорослих) повністю відповідають критеріям ЄФПП:

 

  1. Наявність вищої психологічної чи медичної освіти.
  2. Проходження особистої психотерапії* (або психоаналізу) інтенсивністю не менше 2 разів на тиждень, але бажано 3 рази на тиждень (при шатл-терапії: не менше 80 сесій на рік, з них не менше 2/3 сесій - очно) протягом не менше 4 років із тренінг-терапевтом індивідуальної секції УАПП, дійсним членом ЄФПП або дійсним членом МПА; загальна кількість сесій – не менше ніж 400 годин.
  3. Індивідуальна пролонгована супервізія двох клінічних випадків психоаналітичної психотерапії інтенсивністю щонайменше двічі на тиждень; випадки мають супервізуватися з двома різними тренінг-терапевтами індивідуальної секції УАПП або дійсними членами МПА один раз на один-два тижні кожну 2-4 сесію протягом 1-2 років не менше 40 годин на рік (при шатл-супервізії дозволяється не більше 2/3 супервізій по скайп або телефону).
  4. Теоретичні та клінічні семінари з психоаналітичної психотерапії або психоаналізу протягом не менше 3 років обсягом не менше 360 годин. Відповідними критеріями УАПП визнаються теоретичні та клінічні семінари, які проводяться дійсними членами індивідуальної секції УАПП, ЄФПП, МПА.
  5. Успішне проходження процедури прийому.

Процедура прийому до дійсних членів секції індивідуальної психоаналітичної психотерапії дорослих УАПП:

 

  1. Надання заяви та анкети голові тренінг-комітету секції індивідуальної психоаналітичної терапії дорослих та Вченому секретареві УАПП.
  2. Співбесіда з 3 членами тренінг-комітету індивідуальної секції (не застосовується до наглядових та асоційованих членів індивідуальної секції УАПП).
  3. Надання відгуку двох супервізорів (для асоційованого члена індивідуальної секції - відкликання другого супервізора).
  4. Опис та обговорення з трьома тренінг-терапевтами індивідуальної секції двох випадків, що ведуть під супервізією.

При присвоєнні статусу дійсного члена УАПП (секції індивідуальної психоаналітичної психотерапії дорослих) враховується наявність регулярної клінічної практики психоаналітичної психотерапії (не менше 5 років), дотримання Етичного кодексу ЄФПП та УАПП (секції індивідуальної психотерапії дорослих) та Статутів УАПП та ЄФПП.

 

Рішення про прийняття до дійсних членів УАПП (секції індивідуальної психоаналітичної психотерапії дорослих) приймається на засіданні тренінг-комітету секції більшістю голосів при таємному голосуванні.


Вимоги до кваліфікації тренінг-терапевта УАПП (секції індивідуальної психоаналітичної психотерапії дорослих):

 

  1. Проходження особистої психотерапії* (або психоаналізу) інтенсивністю не менше 3 разів на тиждень (при шатл-терапії: інтенсивністю не менше 100 сесій на рік, з них не менше 2/3 сесій - очно) протягом не менше трьох років з тренінг-терапевтом індивідуальної секції УАПП або дійсним членом МПА; загальна кількість сесій – не менше 400 годин.
  2. Індивідуальна пролонгована супервізія третього клінічного випадку психоаналітичної психотерапії частотою не менше ніж 3 р. в тиждень; випадок має супервізуватися з тренінг-терапевтом УАПП (індивідуальної секції) або дійсним членом МПА кожну 3-4 сесію протягом щонайменше 2 років щонайменше 40 годин на рік (при шаттл-супервізії дозволяється трохи більше 2/3 супервізій по скайп-телефону).
  3. Теоретичні та клінічні семінари з психоаналізу або психоаналітичної психотерапії обсягом не менше 400 годин. Визнаються як відповідні критеріям тренінгу УАПП теоретичні та клінічні семінари, що проводяться дійсними членами індивідуальної секції УАПП, МПА.

При присвоєнні кваліфікації тренінг-терапевта секції індивідуальної психоаналітичної психотерапії дорослих враховується наявність регулярної клінічної практики індивідуальної психоаналітичної психотерапії дорослих не менше 10 років, наявність педагогічного досвіду, дотримання Етичного кодексу УАПП (секції індивідуальної психотерапії дорослих) та Статутів УАПП та ЄФПП.


Примітки* - Валідизація психотерапії відбувається при розгляді кожного випадку індивідуально.