17 березня з'явилася нова книга про війну в Україні. Її вихід присвячений роковинам трагедії. Один із розділів був написаний Ксенією Зайцевою, психоаналітичним психотерапевтом (УАПП) у співавторстві з іншими українськими та західними колегами.

 

Джузеппе Лео Giuseppe Leo (редактор): "Я дуже радий повідомити вам, що книга, яку я редагував з нагоди першої річниці російського вторгнення в Україну, вийшла у світ. Я дуже вдячний кожному автору: Ваміку Волкану за його аналіз того, як російська ідентичність великої групи переплітається з характеристиками особистості Путіна; Сверре Варвіну за його главу про драму біженців; Ксенії Зайцевої, психоаналітичного психотерапевта з Харкова, за її гостре свідчення про те, що означає жити раптово серед такого жорстокого вторгнення, але зберігати почуття жалісливого гуманізму по відношенню до біженців; та Кузо та інші психологи Львівського університету, чия глава присвячена стійкості у такому трагічному контексті. Книга присвячена пам'яті жінки світу Марії Патриції Салатьєлло, яка нещодавно пішла з життя.

 

 https://www.amazon.com/dp/8897479421/?fbclid=IwAR0nOXn2MrSKHAxg5S8LS1Z6A2iVA1-fFgg8LNuGt1o5j7TO6L7EWmKGX5w

 

336639165 1858200357897867 772075364643433225 n2

 

 

В Берліні 3-5 березня 2023р. пройшла  конференція делегатів EFPP в гібрідному форматі.


Від УАПП приймали участь делегати товариства: Костянтин Сигута та Ольга Мостова.


Питання, які обговорювались:


- Робота національних мереж організацій психоаналітичної психотерапії під парасолькою EFPP. Взаємодія між організаціями в країні і за межами країни.
Ідеально, що організації мережі охоплюють всі 4 напрямки секцій EFPP:

Детальніше: Конференція делегатів EFPP

IX Annual Ukrainian Psychiatric Association International Conference "The price of peace in our time". Warszawa.24.02.23.

 

Прийняли участь у конференції тренер-терапевти УАПП О.Мостова та О.Седельникова. Лекція О.Мостової по травмі розвитку під час війни ( англійською) на щорічній конференції асоціацій психіатрів світу в Варшаві.

 

Доповідала Ольга Мостова після Данути Васермвн,- світової зірки суіцидологіі.

Детальніше: Conference "The price of peace in our time"

   Шановні колеги!


   Правління УАПП та ТК вітають вас з Різдвом і наступаючим Новим роком!
   Нехай 2023 рік принесе нам мир, добро, любов та відновлення справедливості.

 

   Віримо в себе, віримо в ЗСУ.


   Все буде Україна!

 0083