top of page
37-а щорічна конференція EPF на тему ІДЕНТИФІКАЦІЇ
37-а щорічна конференція EPF на тему ІДЕНТИФІКАЦІЇ

пт, 22 бер.

|

Флоренція

37-а щорічна конференція EPF на тему ІДЕНТИФІКАЦІЇ

Ми з нетерпінням чекаємо, коли у березні знову зберемося усі разом нашою завзятою командою, але вже у прекрасному історичному місті Флоренція

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи

Час та місце проведення:

22 бер. 2024 р., 09:00 – 23 бер. 2024 р., 18:00

Флоренція, Флоренція, Італія

Про захід:

37-а щорічна конференція EPF на тему ІДЕНТИФІКАЦІЇ - ми з нетерпінням чекаємо, коли у березні знову зберемося усі разом нашою завзятою командою, але вже у прекрасному історичному місті Флоренція.

Тема 37-ої щорічної конференції EPF нагадує теми нещодавніх конференцій EPF – реальності, ідеали та ілюзії. Вражає, як на багатьох стимулюючих пленарних засіданнях і панелях, представлених під час цих конференцій, термін «ідентифікації» часто виникав із різними значеннями та наслідками.

Слово «ідентифікація» походить від латинського слова, яке вживали у  Середньовіччі, а пізніше і у часи Відродження. Воно означає «тотожність» або «ставання однаковим» з іншим об’єктом.

Особистість формується через низку ототожнень, і в «Тлумаченні сновидінь» Фройд вперше використав термін ідентифікації для позначення певного процесу, характерного для роботи зі сновидіннями. Істеричні симптоми, такі як імітація та психічне зараження, були пов’язані з несвідомими ідентифікаціями істеричного пацієнта.

Тож дуже чекаємо на нові думки, відкриття в рамах 37-ої щорічної конференція EPF на тему ІДЕНТИФІКАЦІЇ.

https://www.epf-fep.eu/en/

Поділитися

bottom of page