top of page
Дніпровські Штудії
Дніпровські Штудії

сб, 18 бер.

|

Дніпро

Дніпровські Штудії

Українська Асоціація Психоаналітичної Психотерапії (член Європейськоі Федерації Психоаналітичноі Психотерапії) проводить 18-19 березня 2017року у м. Дніпро професійну конференцію "Дніпровські штудії з психоаналітичної психотерапії- 2017"

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи

Час та місце проведення:

18 бер. 2017 р., 09:00 – 19 бер. 2017 р., 17:00

Дніпро, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Про захід:

Українська Асоціація Психоаналітичної Психотерапії (член Європейськоі Федерації Психоаналітичноі Психотерапії) проводить 18-19 березня 2017року у м. Дніпро професійну конференцію "Дніпровські штудії з психоаналітичної психотерапії- 2017"

Що таке професійна конференція - це зустріч кращих психотерапевітів Украіни, що працюють у галузі психоаналітичної психотерапії та готові ділитися своім досвідом поміж собою та з новачками; - це свято знання та досвіду що до психоаналітичноі психотерапіі; - це палкі дискуссії та цікаві доповіді, ворк- шопи та супервізії; - це спілкування особистостей, стилів та напрямків у нагальній психоаналітичній теорії та практиці.

Чим відрізняється вона від звичайної науково- практичноі конференції з доповідями та панельними дискусіями? Нічим окрім того, що відкриває можливість участі не тільки для сталих членів своєі наукової спільноти, але й для широкого загалу психотерапевтів та психологів, що цікавляться психоаналітичною теоріею та практикою. Також ми будемо намагатися уникнути конвенційної нудьги, не відказуючись проте від науковоі так академічної складності. Психоаналітична психотерапія - це дуже цікаво! Фрейд створював свої оповіді науково, але ж Їм чи навряд бракувало певної белетристичності. Ми вирішили продовжити теми та деякі формати конференції УАПП у Дніпрі у лютому 2016 року, бо вони мали добрі відгуки та принесли користь ії учасникам у рості професійного рівня. Цього року ми будемо намагатися продовжити кращі теми тогорічної конференції та урізноманітнити программу.

У такому професійному зібранні приймуть участь українські психоаналітики - прямі члени Міжнародної психоаналітичної асоціаціі - найповажнійшої психоаналітичноі спільноти у світі, що здобули освіту у європейських краінах ї нині будують психоаналітичне середовище у нашій країні. Асоційовані та дійсні члени УАПП проведуть свої мастер-класи. Доповіді та ворк-шопи будуть торкатися широкого кола питань від кліничноі практики, до мистецтва і суспільства.

Також плануються неформальні заходи - кіноклуб, науковий конкурс, тощо! Вигравайте з нами!

Тема конференції "Дніпровські штудії з психоаналітичної психотерапїі- 2017" - питання ідентичності тілесної, статевої, соціальної та професійної упсихоаналітичній теорії та практиці. Ця тема резонує із схожими питаннями цьгорічної конференції у Лондоні за участі великих кляйніанців, алеж наша задача скромніша - підхопити нагальні для українського психотерапевта питання - як і яким йому бути у повсякденній практиці модерної України.

До участі заохочуються психотерапевти так психологи, що мають інтерес до психоаналізу.

Отож забронюйте для участі у конференції "Дніпровські штудії з психоаналїтичної психотерапії-2017" такі дати 18-19- березеня 2017 - субота та неділя. Мови спілкування - українська та російська.

Члени УАПП запрошуються для доповідей та ворк-шопів, для чого потрібно звернутися до голови комітету з науки УАПП 

Пустоварова Валерія <vpustovarov@ukr.net>; Буде цікаво, і це що найменьше!

Контакти: Седельнікова Олена <elena_sedelnikov@mail.ru>; Сігута Константин sigutak <sigutak@mail.ru>;

Поділитися

bottom of page