top of page
Конференція «Війна і психоаналіз: парадокси зростання»
Конференція «Війна і психоаналіз: парадокси зростання»

сб, 11 лист.

|

Zoom

Конференція «Війна і психоаналіз: парадокси зростання»

Українське психоаналітичне товариство (УПТ)

Час та місце проведення:

11 лист. 2023 р., 10:00 GMT+2 – 12 лист. 2023 р., 16:30 GMT+2

Zoom

Про захід:

Дорогі колеги! Запрошуємо вас долучитися до найважливішої події Українського психоаналітичного товариства (стаді-груп МПА) у 2023 році - щорічної конференції з міжнародною участю, яка проходитиме у Zoom форматі 11-12 листопада 2023 року.

Тема конференції: «Війна і психоаналіз: парадокси зростання». У час страшних потрясінь, у цій несправедливій жорстокій війні не лише двох держав, а двох систем - авторитаризму та демократії ми маємо подолати наслідки колективної та культурної травми, налагодити зв’язки зі світом та відновити довіру до нього. Зустріч зі «стражданням, яке триває», як означив травму американський філософ Шеллі Рембо, творить шанс для осмислення досвіду, формування стійкості і особистісного зростання. Реалії нашого часу – це виклик! Боротьба українців у цій страшній війні триває не лише на передовій. І те що ми робимо з тим, що з нами відбувається сьогодні, визначає наше майбутнє. Ми дуже сподіваємося, що теми, які звучатимуть на конференції, створять простір для думання, розуміння, відкритих дискусій, проживання і переживання разом. Формат дводенної конференції включає пленарні доповіді провідних українських психоаналітиків УПТ та презентацію нашого гостя – Гарольда Кадлера, психоаналітика Міжнародної психоаналітичної асоціації, який багато працював з ветеранами та має безліч наукових праць, присвячених темі інтеграції ветеранів та ін. Активні дискусії вітаються. Лінійку клінічних дискусій в малих групах будуть проводити навчаючі аналітики УПТ з клінічними випадками, які представлятимуть учасники конференції. На конференції будуть представлені секції спостереження за немовлятами, секція дитячей та підліткової психотерапії. Передбачається також лінійка майстер-класів, відповідно до тем конференції, які проведуть члени та кандидати УПТ.

Після реєстрації склад груп буде визначено окремо з урахуванням можливих перетинів та побажань.

Слід пам'ятати, що матеріали конференції вимагають дотримування конфіденційності!

Половина внесків піде на потреби ЗСУ

Більш детальна інформація щодо розкладу, спікерів та змісту майстер-класів буде надана пізніше. Запрошуємо всіх, хто цікавиться психоаналізом - психологів, психіатрів та психотерапевтів, студентів ВНЗ.

Для членів і кандидатів УПТ, УАПП, студентам ВНЗ пропонується знижка.

Робочі мови конференції - українська та англійська з синхронним перекладом.

Для участі Вам потрібно заповнити реєстраційну форму: https://docs.google.com/.../13DBYhOTDksd6ii29RUce.../edit...

З оргкомітетом конференції з усіх питань можна зв'язатися: Катерина Алпатова: +38-0979-50-70-68 (тел., вайбер), katerynaalpatova@gmail.com

Організаційний комітет конференції: Катерина Алпатова, Марія Будя, Звенислава Кечур, Олена Краснова. Голова оргкомитету - Олександра Мірза.Шановні колеги та колежанки!

Звертаємо Вашу увагу на те, що рання реєстрація завершується 15 жовтня, після чого організаційний внесок зростає. Тож, чекаємо на підтвердження Вашої участі у конференції шляхом внесення організаційного внеску до завершення ранньої реєстрації. Додаємо посилання, за яким Ви зможете ознайомитися з програмою конференції УПТ https://docs.google.com/document/d/1rMlYaHppl_2WbGoWs7AAm8g09SFr_-94Cy7E5K5PcKw/edit

Будь ласка, після сплати надішліть скріншот у відповідь на цей лист,  а також перелік бажаних воркшопів та супервізій. Чекаємо на Вашу участь у конференції! З повагою, оргкомітет конференції.

Поділитися

bottom of page