top of page
Науково-практична конференція «Психічні зміни та соціальні потрясіння»
Науково-практична конференція «Психічні зміни та соціальні потрясіння»

сб, 07 лист.

|

Zoom

Науково-практична конференція «Психічні зміни та соціальні потрясіння»

Українське психоаналітичне товариство (УПТ study group IPA) запрошує вас взяти участь у науково-практичній конференції "Психічні зміни та соціальні потрясіння" , яка відбудеться у форматі Zoom-конференції 7 – 8 листопада 2020 року.

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи

Час та місце проведення:

07 лист. 2020 р., 09:00 – 08 лист. 2020 р., 17:00

Zoom

Про захід:

Шановні члени та кандидати УПТ та інших професійних спільнот! Українське психоаналітичне товариство (УПТ study group IPA) запрошує вас взяти участь у науково-практичній конференції "Психічні зміни та соціальні потрясіння" , яка відбудеться у форматі Zoom-конференції 7 – 8 листопада 2020 року.

У прикріплених файлах ви знайдете дайджест та програму конференції (російською та українською мовами). Зверніть увагу, що цього разу ми виділимо 2 окремі мовні канали – українською та російською (для російськомовних гостей конференції). Для участі у конференції заповніть, будь ласка, реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/95zzhzorQsgYhUfq9 Після реєстрації вам буде розіслано реквізити для оплати. Повна вартість участі у конференції становить 50 євро у гривневому еквіваленті, пільгова – 40 євро. 

Програма українською

Програма російською

Дайджест українською

Дайджест російською

Програмний комітет: О. Мірза, І. Романов, М. Суслов

Організаційний комітет: З. Кечур, М. Пустовойт

Поділитися

bottom of page