top of page
Підготовка і публікація психоаналітичної статті: процес, підводні камені та як їх обійти
Підготовка і публікація психоаналітичної статті: процес, підводні камені та як їх обійти

сб, 27 квіт.

|

Zoom

Підготовка і публікація психоаналітичної статті: процес, підводні камені та як їх обійти

Для психоаналітичних психотерапевтів важливо вміти правильно писати і оформлювати статті для подачі в психоаналітичні журнали. В цьому нам любʼязно погодилась допомогти Марʼяна Великодна.

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи

Час та місце проведення:

27 квіт. 2024 р., 10:00 – 12:00

Zoom

Про захід:

Для психоаналітичних психотерапевтів  важливо вміти правильно писати і оформлювати статті для подачі в психоаналітичні журнали. 

В цьому нам любʼязно погодилась допомогти Марʼяна Великодна. 

Вона проведе онлайн-лекцію і відповість на запитання  27.04.24 з 10.00 до 12.00.

Назва лекції: «Підготовка і публікація психоаналітичної статті: процес, підводні камені та як їх обійти».

На цьому заході розберемо весь процес підготовки статей різного типу (з клінічними випадками і без, звітні, прикладні, оглядові): від виокремлення ідеї та пошуку актуальної літератури - до підготовки для подання в журнал.

Лекторка: Марʼяна Великодна, Ph.D., M.Sc. у клінічній психології, сертифікована психологиня EuroPsy (EFPA), психоаналітична терапевтка (ECPP), доцентка кафедри психології Зіґмунд Фройд Університету Україна, модераторка Дивізіону «Психоаналітична психологія і психотерапія» Національної психологічної асоціації. На додачу до опублікованих психологічних досліджень із теми психічного здоровʼя, Марʼяна є авторкою клінічних та теоретичних психоаналітичних статей у таких рецензованих журналах як Psychoanalytic Inquiry, Psychoanalytic Psychology, Psychodynamic Practice та International Journal of Applied Psychoanalytic Studies. Із 2023 року Марʼяна Великодна є головною редакторкою «Українського психоаналітичного журналу», гостьовою редакторкою журналів Psychoanalytic Inquiry та International Journal of Applied Psychoanalytic Studies, а також редакторкою та авторкою психоаналітичної книги видавництва Routledge.

Лекція для членів УАПП безкоштовна.

З повагою, Голова Правління УАПП

Костянтин Сігута

УАПП запрошує Вас на заплановану конференцію: Zoom. Тема: Написання статей в психоаналітичні журнали Час: 27.04.2024р. 10:00 - 12:00 (Гельсінкі) Посилання https://us02web.zoom.us/j/85293621457?pwd=bG1RVnU2TENZYVpRTDErWmw4QTZEZz09 Ідентифікатор конференції: 852 9362 1457 Код доступу: 2013

Поділитися

bottom of page