top of page
V Всеукраїнська Конференція УПП «ПСИХОАНАЛІТИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ»
V Всеукраїнська Конференція УПП «ПСИХОАНАЛІТИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ»

сб, 17 квіт.

|

Zoom

V Всеукраїнська Конференція УПП «ПСИХОАНАЛІТИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ»

Дорогі колеги, запрошуємо до участі у конференції присвяченій ПАМ'ЯТІ ВАЛЕРІЯ ПУСТОВАРОВА .

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи

Час та місце проведення:

17 квіт. 2021 р., 09:00 – 18 квіт. 2021 р., 19:00

Zoom

Про захід:

Дорогі колеги, запрошуємо до участі у конференції присвяченій ПАМ'ЯТІ ВАЛЕРІЯ ПУСТОВАРОВА .

Ідея цієї конференції, "Психоаналітичні інструменти" та текст нижче належать психоаналітику, нашому другу та колегі Валерію Пустоварову, ми постаралися зберегти склад доповідачів практично таким, як планував Валерій. І дуже сподіваємося, що у квітні 2021 року ця конференція відбудеться і надалі, ідея такої щорічної конференції, матиме продовження довгі роки, як пам'ять про Валерію.

Прекрасний склад доповідачів та чудовий склад учасників нам гарантований. До зустрічі!

V Всеукраїнська Конференція УПП «ПСИХОАНАЛІТИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ» Дніпро,17-18 квітня 2021 року Що перетворює звичайну розмову двох людей на лікувальний процес? Як відбувається це таїнство, за допомогою якого можна вислухавши іншого, зрозуміти його несвідомі конфлікти та допомогти йому? Стороння людина, яка спостерігає процес терапії, могла б сказати, що одна просто говорить, а друга просто слухає і іноді коментує почуте. Але як треба слухати, щоб почути невимовне? Як треба коментувати, щоб досягти лікувального ефекту? Понад сто років минуло відтоді, як було започатковано цей метод, а наше розуміння про слухання та інтерпретацію почутого лише ускладнюється. Ми будемо говорити на нашій конференції про наші інструменти, які ми використовуємо, щоб досягти результату в терапії.

З цією метою ми запрошуємо до участі у конференції як психоаналітичних психотерапевтів, а й усіх професіоналів (психологів, психіатрів, психотерапевтів інших напрямів), тих хто цікавиться цією темою. Високий рівень конференції буде забезпечений тим, що доповідачами будуть члени МІЖНАРОДНОЇ ПСИХОАНАЛІТИЧНОЇ АСОЦІАЦІЇ, а також члени УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПСИХОАНАЛІТИЧНОЇ ПСИХОТЕРАПІЇ.

Це вже V конференція, яка добре зарекомендувала себе у психоаналітичному просторі України, як зустріч професіоналів, які працюють у сфері психоаналітичної психотерапії, готових ділитися своїм досвідом як між собою, так і з новачками.

На конференції будуть представлені доповіді, воркшопи, супервізії, цікаві дискусії між різними думками, школами та особливостями роботи учасників. Успіх минулих конференцій надихає нас на продовження наших ініціатив і ми намагатимемося не розчарувати вас і цього разу. Ми пишаємося складом наших викладачів та доповідачів, запрошуємо всіх поділити нашу радість від спілкування з блискучою психоаналітичною думкою. (В. Пустоваров)

Мова конференції українська та російська.

Оргвнесок 1500 гр. та 1300 гр. (Для членів УАПП, УПО) З питань участі у конференції звертатися до членів оргкомітету: Голова УАПП Сігута Костянтин тел. sigutak@gmail.com Секретар УАПП, Седельникова Олена sedelnykova@yahoo.com Оргвнесок перераховуйте на картку: 5169 3305 1666 9758 Приватбанк Ганицький Борис Миколайович Прохання! При перерахуванні оргвнеску заповніть обов'язково реєстраційну форму для отримання посилання на платформу Zoom https://forms.gle/5Mozqjc3vZ5y5Ww76

Поділитися

bottom of page