top of page
22 березня 2024 р.
Конференція

Члени УАПП взяли участь у 37-й щорічній конференції EPF на тему "Ідентифікації" у Флоренції

Вражає, як на багатьох стимулюючих пленарних засіданнях і панелях, термін «ідентифікації» часто виникає із різними значеннями та наслідками.

Це був чудовий час спілкування та обміну досвідом і натхненням. Тим більше Флоренція задавала свій тон. Весна, надії... Багато з нас довго не бачилися, тому були справді щасливі!


Тема 37-ої щорічної конференції EPF нагадує теми нещодавніх конференцій EPF – реальності, ідеали та ілюзії. Вражає, як на багатьох стимулюючих пленарних засіданнях і панелях, представлених під час цих конференцій, термін «ідентифікації» часто виникав із різними значеннями та наслідками.


Слово «ідентифікація» походить від латинського слова, яке вживали у  Середньовіччі, а пізніше і у часи Відродження. Воно означає «тотожність» або «ставання однаковим» з іншим об’єктом.

Особистість формується через низку ототожнень, і в «Тлумаченні сновидінь» Фройд вперше використав термін ідентифікації для позначення певного процесу, характерного для роботи зі сновидіннями. Істеричні симптоми, такі як імітація та психічне зараження, були пов’язані з несвідомими ідентифікаціями істеричного пацієнта.
bottom of page